Podpořte vývoj služby eÚčty.cz

Pokud jste se službou eÚčty.cz spokojeni, můžete podpořit její údržbu a vývoj odesláním finančního příspěvku.
Tento příspěvek je naprosto dobrovolný, eÚčty jsou stále zdarma včetně všech funkcí.

Podpořte nás odesláním jakékoliv částky na účet: 2100891911/2010 (FIO banka).

Variabilní symbol uvěďte 55000, nebo jeden z dále uvedených var. symbolů, pokud chcete hlasovat pro vývoj konkrétní nové funkce.

Do zprávy pro příjemce uveďte volitelně své přihlašovací jméno.

Pro platbu ze zahraničí použijte následující údaje (pozor na bankovní poplatky). IBAN: CZ4020100000002100891911 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX .


Vaše příspěvky budou řádně zdaněny. Pokud máte zájem o doklad, napište nám na náš email a my Vám ho zašleme (nezapomeňte uvést přihlašovací jméno do zprávy pro příjemce).

Jak fungujeme

Často se nás ptáte, kdo vlastně eÚčty dělá a z čeho je vývoj financovaný.

Služba eÚčty jsme původně vytvářeli pouze pro vlastní potřebu, postupně se přidávalo stále více uživatelů z řad našich známých a kamarádů. V roce 2008 jsme se rozhodli vše nabídnout zpřístupnit veřejnosti a od té doby službu dále rozvíjíme a rozšiřujeme.

eÚčty vytváříme ve dvou lidech (Jan Laš, Vladimír Laš), jen příležitostně nám vypomůže někdo další (grafika, mobilní aplikace,…). Služba nás neživí, programování a údržbě se věnujeme ve volném čase a vše provozujeme zdarma a neziskově. Velmi drobné zisky z reklamy zhruba pokryjí roční náklady na doménu a hosting.